Κλήρωση Γ’ Εθνικής | Ζάκυνθος- Πανηλειακός και Διαγόρας Βρ. – Τσιλιβή στην πρεμιέρα

Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τετάρτης η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής. Για την 1η αγωνιστική του 7ου Ομίλου ο ΑΠΣ Ζάκυνθος 1961 θα κοντραριστεί εντός έδρας με τον Πανηλειακό στο Δημοτικό Στάδιο, ενώ το Τσιλιβή θα έχει εκτός έδρας αποστολή κόντρα στον Διαγόρα Βραχνεΐκων. Δείτε το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής που ξεκινά στις 22 Σεπτεμβρίου.

7ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική
ΠΣ η Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Τσιβιλή
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός

Δείτε και το υπόλοιπο πρόγραμμα του Ομίλου:
2η αγωνιστική – 15η
Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΟ Η Σπάρτη
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβί – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η αγωνιστική – 16η
ΠΟ Η Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η αγωνιστική – 17η
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΟ Η Σπάρτη
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβί – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η αγωνιστική – 18η
ΠΟ Η Σπάρτη – Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική – 19η
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΟ Η Σπάρτη
Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη- Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου

7η αγωνιστική – 20η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας

8η αγωνιστική – 21η
Πανηλειακός – ΠΟ Η Σπάρτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος- Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβί
Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική – 22η
ΠΟ Η Σπάρτη – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβί – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

10η αγωνιστική – 23η
Θύελλα Πατρών – ΠΟ Η Σπάρτη
Πανγυθεατικός – Παναργειακός
Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η αγωνιστική – 24η
ΠΟ Η Σπάρτη – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβί – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η αγωνιστική – 25η
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΟ Η Σπάρτη
Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβί
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΕ Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η αγωνιστική – 26η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΕ Ερμιονίδας