Πλέι οφ Α’ Κατηγορίας – Κέρδισαν Τσιλιβή και Καταστάρι

Πάμε πρώτα στο Μαχαιράδο με τον Κακολύρη στο 21’ να ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους που ήταν το μοναδικό γκολ για το πρώτο μέρος. Στο β’45λεπτο ο Γουσέτης με κεφαλιά πέτυχε το 2-0 (66’), ενώ ο Σόρα στο 79’ σημείωσε το 3-0. Προσωρινά ο Τσιόλης μείωσε στο 82’, ωστόσο σε φάση διαρκείας στο 90’ και μετά από δοκάρι του Βελλίδη ο Γουσέτης και πάλι έκανε το 4-1. Παράπονα είχαν τα Λαγκαδάκια για δεύτερη κίτρινη που δεν είδε ο Τσάνης για το Τσιλιβή από το πρώτο μέρος.
Διαιτητές: Καλογεράκος, Μποζίκης, Κόκλας, Ψάρρης (τέταρτος)
ΠΑΝΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ (Μουζάκης Δ.): Φαραός, Τσιόλης, Χριστοδουλόπουλος, Καπετάνης, Αρκαδιανός (22’ ΄λ.τρ Πολίτης), Μπάστας, Σκιαδόπουλος Κ., Κλάδης Β., Μαρούδας Π. (79’ Ραυτόπουλος Π.), Σταμίρης Ι. (83’ Λούντζης), Κορφιάτης (87’ Γιοβάνης)
ΤΣΙΛΙΒΗ (Ντόβρος Ν.): Κλάδης Β., Γιακουμέλος, Βελλίδης, Δρόσος Ανδρ., Τζιαφέρης Θ., Γουάλι (70’ Νικολόπουλος Κ.), Τσάνης, Γεωργίου Αθ., Μαρούδας Μ. (64’ Γουσέτης Ντ.), Κακολύρης Ν. (55’ Κότσα), Σόρα (81’ Γιακουμέλος Τ.)

Στο παιχνίδι του Αγγερικού το Καταστάρι κέρδιζε από το ημίχρονο με 4-0 τον Εθνικό Σκουλικάδο και επιβλήθηκε χωρίς δυσκολία με 6-0. Δυο γκολ πέτυχε ο Μαλαφούρης, ένώ από ένα τέρμα σημείωσαν οι Κομιώτης Αλ., Κάρδαρης, Δρόσος και Μαρούδας. Διαιτητές: Tρομπούκης, Πέττας, Στραβοπόδης